.: INFO O DATADISKU :.

I
N
F
O
 
O
 
D
A
T
A
D
I
S
K
U

Aztékové

Aztécká říše byla ohromná a velkolepá, na rozdíl od ostatních indiánských národů stavěli úchvatná města a paláce. Obyvatelé nežili v žádných stanech, ale stavěli si vlastní domy. Z toho vyplívalo, že Aztékové byli velmi civilizovaní a i přesto udatní a obávaní válečníci. Přesto jak rychle Španělé Aztéky nemilosrdně vyhladili, přetrvali příběhy a legendy o jejich udatnosti. Dodnes se tvrdí, že bojovat proti Aztékům bylo mnohem horší než se postavit proti evropským dělům.

Aztékové budou začínat nejen, tak jako ostatní nové národy, s WarChief, ale i s Warrior Priest. To je speciální jednotka, která při tancování u FirePit vyvolává efekt jakoby tančili dva obyčejní sběrači. WarChief se, díky neznalosti ochočení koní, bude pohybovat pěšky. Bude mít speciální auru, která bude zdvojnásobovat zisky zkušeností. Dále by měl mít schopnost zabít všechny jednotky kolem sebe. Tu pravděpodobně získáte výběrem vhodného politika při postupu.

Aztékové nebudou mít žádnou jízdu, ani jednotky používající střelný prach. Ale dočkáte se například jednotky Macehualt, která bude vyzbrojena prakem. Vhodná jednotka na demolici budov bude Puma Spearman, dále Coyote Runner. Tato jednotka bude velmi rychlá a bude nahrazovat jízdu. Ve třetí době si budou moct trénovat elitní jednotky, takzvané rytíře-válečníky. Ti budou Arrow Knight (dalekonosný lučištník), střílející zapálené šípy, dále Jaguár Proso Knight, pomalý ,ale silný. Eagle Runner bude mít k dispozici oštěp, šipky a své rychlé nohy. A poslední "rytíř" je Skull Knight, toho však budete moci získat pouze přes speciální tanec nebo posláním z HC (domovského města).

Aztécká budova pro výcvik pěchoty, WarHut, bude nejspíše trénovat vojáky z řad obyčejných civilistů. Dále ve třetí době si můžete postavit budovu pro výcvik již výše zmíněných "rytířů", Noble Hut. Dále budou moci stavět obranné zdi a věže jako evropské národy.

Zatím není plně známo zda Aztékové budou mít jako HC Radu, jako ostatní domorodé, hratelné národy. Nebo díky své vyspělosti busou mít Domovské město, kde budou místo náčelníků budovy, jak jsme zvyklí z ostatních národů z evropy. Aztékové by měli mít bonusové karty hlavně do farem. A když si budete posílat jednotky, tak bude možné, že karta bude obsahovat i vylepšení jednotek.

Bigi

<<< zpět, datadisk další, Irokézové >>>
.: INFO O DATADISKU :.