.: INFO O DATADISKU :.

I
N
F
O
 
O
 
D
A
T
A
D
I
S
K
U

Age of Empires III : The WarChiefs

Doba vydání dlouho očekávaného datadisku se blíží. A s uplývajícím časem se na povrch dostávají nové informace. Hlavní změnou bude přidání tří nových hratelných národů. To jsou Aztékové, Irokézové a Siouxové. K těmto národům se něco blíže dozvíte níže.

Nyní ale ke změnám, ve hře. V datadisku máte možnost vsadit vše a buď vyhrát nebo prohrát. Ve čtvrtém věku si můžete zaplatit další revoluci. Díky ní se ze sběračů stanou vojáci. Tím nebudete moci těžit suroviny a ani vycvičit dalšího sběrače. Také už ztratíte kontakt s Domovským městem. Ale za to vám docházejí početně neomezené vojenské jednotky. Dále přibyli dvě nové budovy. Saloon, ve kterém si můžete vycvičit žoldáky a Native Embassy, v němž si můžete vycvičit jednotky domorodých spojenců. Dále v kampani určitě přibude pár misí, které budou navazovat na příběh z AOE 3. A i nadále se budete nejspíše setkávat s rodinou Blacků.

Nové národy budou mít Kmenovou radu jako náhradu za Domovské město. Tam si nebudete vybírat kartičky z různých budov, ale nejspíše od náčelníků.
Další náhrada bude WarChief, ten zastupuje u původních obyvatel Nového světa Objevitele. Ten bude mít schopnost Nature Friendship, díky této schopnosti budete moci převést na svou stranu jakéhokoliv strážce pokladu.
Domorodé národy budou mít speciální budovu Firepit. K této budově můžete poslat až 25 vesničanů, kterým navolíte, aby tancovali jeden speciální tanec. Tance sou různé, například uvedu Fertility Dance (Tanec plodnosti) . Tím se sníží čas na vycvičení jednotek. Dále Gift Dance (Tanec Darů) zase urychlí přísun zkušeností (XP), což značně urychluje posílání zásilek z Tribal Council (Kmenové rady = něco podobného jako Domovské město). Další bonus by měl být vytváření Travois, zvýšení útoku válečných jednotek, automatické cvičení jednotek, kterým však, stejně jako Dobrovolníkům, ubývá počet životů. Čím více tanečníků bude uctívat bohy, tím více se bonus projeví.

Bigi

další, Aztékové >>>
.: INFO O DATADISKU :.